Каталог фірм



Полтавський базовий медичний коледж

Директор: Мастеров Юрій Іванович
Адрес: Україна, 36011, м.Полтава, вул.Комсомольська, 51а
Телефон: (0532) 50-25-93, 60-64-01
E-mail: pol.bmk@gmail.com

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая

Директор: Бугай Владислав Юрійович
Адрес: Україна, 02660, м. Київ, пров. Магнітогорський, 3
Телефон: (044) 291-50-60, (044) 291-50-53
E-mail: istu@istu.kiev.ua

Docent

Директор: Сергій
Адрес: Україна,04073, м. Київ, вул. Фрунзе 137
Телефон: (099) 333-54-25
E-mail: stud-ref@ukr.net

Академія розвитку гуманітарної освіти

Директор: Макаренко Руслан Іванович
Адрес: м.Кременчук, вул.Нагірна 6
Телефон: (0536) 74-47-42, (0536) 70-14-04
E-mail: argo@academical.com.ua

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Директор: Іжа Микола Михайлович
Адрес: Україна, 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22
Телефон: (048) 729-76-12
E-mail: priem@oridu.odessa.ua

Afinica greece education

Директор: Крутоверцева Ольга Михайловна
Адрес: Греция, Афины, 14671 Район Неа Ерифрэя, ул. Кидонион 14
Телефон: (0) 693775-78-70
E-mail: olga@afinica.ru

Cerebral Attack Inc.

Директор: Давиденко Семён Александрович
Адрес: Україна, 08321, м. Вишневе, вул. Жовтнева 24-А
Телефон: (04598) 7-08-67, (063) 438-32-95
E-mail: attack1@ukr.net

NBScience LLC Chernigiv

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: chernigiv@nbscience.com

NBScience LLC Kherson

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: kherson@nbscience.com

NBScience LLC Ternopil

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: ternopil@nbscience.com

NBScience LLC Rivne

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: rivne@nbscience.com

NBScience LLC Poltava

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: poltava@nbscience.com

NBScience LLC Odessa

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: odessa@nbscience.com

NBScience LLC Lviv

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: lviv@nbscience.com

NBScience LLC Lugansk

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: lg@nbscience.com

NBScience LLC Kiev

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: kiev@nbscience.com

NBScience LLC Ivano-Frankivsk

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: if@nbscience.com

NBScience LLC Zhitomir

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: zhitomir@nbscience.com

NBScience LLC Donetck

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: donetck@nbscience.com

NBScience LLC Dnipro

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: dnipro@nbscience.com

NBScience LLC Vinnitca

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: vinnitca@nbscience.com

NBScience LLC Crimea

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: crimea@nbscience.com

NBScience LLC Kharkov

Директор: Задоріна Крістіна Володимирівна
Адрес: Головний офіс:Україна, 02232, м. Київ, ая 111
Телефон: (044) 533-12-70
E-mail: ukraine@nbscience.com

Київський універаситет права Національної академії наук України

Директор: Бошицький Юрій Ладиславович
Адрес: Україна, 01001, м. Київ. вул. Академіка Доброхотова, 7-а
Телефон: (044) 409-26-43, 423-90-87
E-mail: burlakova_kup@i.ua

Кафедра фтизіатрії та пульмонології ДонНМУ ім. М. Горького

Директор: Лєпшина Світлана Михайлівна
Адрес: Україна, 83000, Донецьк, а/с 126
Телефон: (095) 353-52-12
E-mail: ukrtb@mail.ru


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...



Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.