Гуманітарна акція спортсменів та журналістів для підтримки військових в зоні АТО


 5 вересня  о 12-00 в прес-центрі національного інформагентства «Укрінформ» відбудеться прес-конференція: «Гуманітарна  акція  спортсменів та журналістів  для підтримки  військових  в зоні АТО».

У заході беруть участь  заступник міністра  молоді та спорту Олена Підгрушна,  голова ФСТ «Динамо» України, президент Федерації панкратіону України  Віктор Корж, перший віце-президент Федерації боксу України Олександр Павелець, генеральний директор команди боксерів «Українські отамани» Дмитро Гайструк, чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова, куратор благодійного аукціону на підтримку української армії Матвій Бєлосорочкин, а також члени Національної спілки журналістів України Надія Случ, Людмила Щербань, Олена Котляр.

Додаткова інформація за тел.  050-598-30-54


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.