10 вересня 2014р. ВІДБУДЕТЬСЯ ВІЗИТ ПРЕС-СЕКРЕТАРЯ ПОСОЛЬСТВА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В УКРАЇНІ ПАНА КОРОЛЬ ЯЗОВСЬКОГО В УКРАЇНСЬКУ КОНФЕДЕРАЦІЮ ЖУРНАЛІСТІВ


 Прес-секретарь Посольства Республіки Польща в Україні пан Король Язовський відвідає Українську конфедерацію журналістів 5 серпня 2014р.

 Початок заходу: 13-00

 

 Місце проведення: Українська конфедерація журналістів, м. Київ, вул. Борщагівська, 143-Б

 Акредитація представників ЗМІ за тел.: (044) 45-777-43

Українська конфедерація журналістів створює новий міжнародний проект «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: Україна – Республіки Польща».

Це єдиний в Україні міжнародний видавничий проект, який представлятиме аналітичну та інформаційно-іміджеву інформацію про розвиток, стан та перспективи багатосторонньої співпраці між Україною і Республікою Польща.

Проект передбачає участь у виставкових заходах тощо.

Розміщення інформації про Вашу компанію у цьому проекті надасть їй можливість вийти на новий світовий рівень, знайти іноземних партнерів та залучити інвесторів.

Довідково:

 Запрошуємо усіх зацікавлених ЗМІ, науковців, бізнесменів, експертів та громадян обох країн для участі у міжнародному проекті «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: Україна – Республіки Польща».

 Для участі у вищезазначеному престижному, міжнародному проекті будь ласка звертатися до Директора міжнародного проекту «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: Україна – Республіки Польща» Нагорного С. С. за тел.: (044)45-777-43 (13 60), факс: (044)45-777-43


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.