В рамках REF-2014 Kyiv відбудеться спеціалізована виставка "Опалювальний сезон 2014/2015"


В рамках REF-2014 Kyiv відбудеться спеціалізована виставка

"Опалювальний сезон 2014/2015"

В рамках ключової галузевої події року - 6-го Міжнародного Форуму з відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні REF-2014 Kyiv (14-15 жовтня 2014 р. НСК «Олімпійський») відбудеться спеціалізована виставка, присвячена рішенням для ефективного виробництва тепла та гарячого водопостачання в умовах дефіциту газу та вугілля - "Опалювальний сезон 2014/2015".

Організаторами REF Kyiv виступають Центр інноваційного бізнесу IBCentre та Асоціація відновлювальної енергетики України (АПЕУ). Офіційна підтримка форуму - Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, група Верховної Ради "За енергетичну незалежність України".

Мета проведення виставки - представити в рамках головної галузевої платформи кращі технології та обладнання, які є сьогодні найбільш актуальними для комунальних і промислових підприємств в умовах оголошеного українським урядом надзвичайного стану в енергетичній сфері. Відвідування виставки є вільним.

Приміром, у Києві для стабільного теплопостачання та гарячого водозабезпечення необхідно близько 4 млрд. кубометрів газу на рік, у той же час, сьогодні в газових сховищах для цих цілей знаходиться лише трохи більше 1 млрд. кубометрів. Аналогічна ситуація спостерігається і в цілому ряді обласних центрів України. Також, у зв'язку з військовими діями в Луганській та Донецькій областях українські споживачі зіткнулися з дефіцитом вугілля і невизначеністю відносно стабільних поставок даного палива в період майбутнього опалювального сезону.

Єдиним способом забезпечити функціонування комунальних і промислових підприємств, а також енергозабезпечення приватних домогосподарств, є впровадження технічних рішень, спрямованих на скорочення споживання енергоресурсів, усунення енерговтрат, а також заміщення природного газу альтернативними видами палива.

У зв'язку з цим на виставці REF-2014 Kyiv "Опалювальний сезон 2014/2015" буде представлена потужна лінійка обладнання, технологій, матеріалів і сервісів, використання яких дозволить усунути проблеми енергозабезпечення і підвищити енергетичну безпеку в комунальній і промисловій сферах.

У 2014 році Форум REF Kyiv збере понад 200 топ-менеджерів, представників держорганів, що впливають на розвиток галузі, а також провідних галузевих експертів.

Ключовими темами ділової програми форуму REF-2014 Kyiv стануть: нова державна політика в сферах енергоефективності та відновлювальної енергетики, реалізація проектів у сфері сталої енергетики на фоні асоціації України з Євросоюзом, майбутнє «зеленого тарифу» для різних секторів відновлювальної енергетики, залучення фінансування у проекти енергоефективності та відновлювальної енергетики. Питання розвитку індустрії твердого біопалива, біогазу традиційно детально будуть розглянуті в рамках 6-го Українського Біопаливного Форуму, який цього року відбудеться 15 жовтня в рамках REF-2014 Kyiv. Окремі сесії REF-2014 Kyiv будуть присвячені сонячній та вітровій енергетиці. Крім того, в рамках Форуму відбудеться окрема сесія із промислового світлодіодного освітлення.

Традиційно, в рамках REF-2014 Kyiv експонентів та учасників Форуму очікують ділові переговори, прийоми та інші елементи соціальної програми, що дозволяють максимально ефективно і цікаво провести час.


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.