7 липня 2014р. ВІДБУДЕТЬСЯ ВІЗИТ Й.В. НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА В УКРАЇНІ ДР. ІОНА СТАВІЛЕ В УКРАЇНСЬКУ КОНФЕДЕРАЦІЮ ЖУРНАЛІСТІВ


Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Др. ІОН СТАВІЛЕ відвідає Українську конфедерацію журналістів 7 липня 2014р.

Початок заходу: 11-00

Місце проведення: Українська конфедерація журналістів, м. Київ, вул. Борщагівська, 143-Б

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (044) 45-777-43

Цього року Українська конфедерація журналістів створює новий міжнародний проект «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: Україна – Республіка Молдова». 

Це єдиний в Україні міжнародний видавничий проект, який представлятиме аналітичну та інформаційно-іміджеву інформацію про розвиток, стан та перспективи багатосторонньої співпраці між Україною та Республікою Молдова.

Розміщення інформації про Вашу компанію у цьому проекті надасть їй можливість вийти на новий світовий рівень, знайти іноземних партнерів та залучити інвесторів.


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.