Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Др. ІОН СТАВІЛЕ відвідає Українську конфедерацію журналістів 11 липня 2014р.


 У зв’язку з трагічною подією 5 липня 2014 р., що  відійшов до Господа Його Блаженство митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) візит Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні др. Іона Ставіле переноситься на п’ятницю в Українську Конфедерацію Журналістів 11 липня 2014р.

11 ЛИПНЯ 2014р. ВІДБУДУТЬСЯ ВІЗИТ Й.В. НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА В УКРАЇНІ                            ДР. ІОНА СТАВІЛЕ В УКРАЇНСЬКУ КОНФЕДЕРАЦІЮ ЖУРНАЛІСТІВ

Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні  Др. ІОН СТАВІЛЕ відвідає Українську конфедерацію журналістів 11 липня 2014р.

 Початок заходу: 15-00

Місце проведення: Українська конфедерація журналістів, м. Київ, вул. Борщагівська,          143-Б

Акредитація представників ЗМІ за тел.: (044) 45-777-43

Цього року Українська конфедерація журналістів створює новий міжнародний проект «Україна – Трансатлантична Спільнота (США-ЄС). Мости дружби: Україна – Республіка Молдова». 

Це єдиний в Україні міжнародний видавничий проект, який представлятиме аналітичну та інформаційно-іміджеву інформацію про розвиток, стан та перспективи багатосторонньої співпраці між Україною та Республікою Молдова.

Розміщення інформації про Вашу компанію у цьому проекті надасть їй можливість вийти на новий світовий рівень, знайти іноземних партнерів та залучити інвесторів. 


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.