Додаткова інформація

1. Болгов В.В Президент Українського видавничого консорціуму, Член Національної спілки журналістів України.

2. Чембержі М.І ректор Київської дитячої Академії мистецтв, Народний артист України, професор, дійсний член Академії мистецтв України, член-кореспондент АПН України.

3. Невзорова С.В керівник видавничого проекту «Енциклопедія дитячої та юнацької творчості в Україні».

4. Володимир Полохало голова комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки.

5. Ткачук Віталій Володимирович директор Українського державного центру позашкільної освіти.

 Шановні друзі!

___Висловлюємо Вам свою повагу та бажання проінформувати про визначну і довгоочікувану подію в творчому та науковому житті країни - видання «Енциклопедія дитячої та юнацької творчості в Україні» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Київської дитячої Академії мистецтв.

___Метою даного видання є всебічне висвітлення творчості обдарованих дітей та юнацтва, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей української молоді, відзначення кращих дитячих та юнацьких колективів, навчальних установ та їх керівників, професіоналізм та самовіддана праця яких заслуговують на повагу та популяризацію їх досвіду. Проект спрямований на пошук, підтримку та сприяння творчому розвитку обдарованих учнів, школярів, студентів; висвітлення багатогранної, клопіткої праці вихователів, учителів, вчених-науковців, педагогів-наставників, які створюють надійні підвалини підготовки фахівців, забезпечують умови вільного розвитку особистості, максимального використання інтелектуального потенціалу народу, відродження національних і загальнолюдських духовних цінностей.

___Видання «Енциклопедія дитячої та юнацької творчості в Україні» дає можливість представити світовій та вітчизняній спільноті відомих особистостей у царині культури, мистецтва, науки а також залишити нащадкам ілюстровану пам’ятку про таланти, якими щедро обдаровує світ українська земля.

___В книзі також буде представлено діяльність: Фондів, Асоціацій, Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, творчих колективів, театрів, будинків дитячої та юнацької творчості, будинків культури та дозвілля, розвиваючих центрів, спілок та навчальних закладів, студії, спортивні клуби що здійснюють безцінний внесок у всесвітню культурну, спортивну та наукову скарбницю нашого народу.

___Тож будемо невимовно раді бачити Вас учасником нашої програми! Запрошуємо Вас прийняти активну участь.

 

З повагою,

Директор проекту «Енциклопедія дитячої та юнацької творчості в Україні»

Підпис

Невзорова Світлана Валеріївна

(068) 362-46-18

(044) 45-777-43 (вн 1182)


е-mail: [email protected]

___Проект «Енциклопедія дитячої та юнацької творчості в Україні» має підтримати талановитих дітей та юнаків, які вже сьогодні захищають честь України на Олімпійських іграх, чемпіонатах Світу та Європи, міжнародних музичних, танцювальних, художніх фестивалях, приймають участь в науково-практичних конференціях та симпозіумах, стають призерами предметних олімпіад і конкурсів. Ми не маємо морального права забувати про них. Саме їх недитяча мужність, сміливі відкриття, стремління служити нашій Батьківщині достойні вшанування!
___Спеціальні розділи будуть також присвяченні видатним вчителям, кращим навчальним закладам та людям, які сприяють розквіту вітчизняної освіти.
___Кольорове видання великого формату (А-4) представляє підростаюче покоління українських громадян, які наділенні різноманітними талантами, і активно розвивають їх за допомогою видатних українських педагогів.
______1. «Гуманітарні науки» - в розділі представлені талановиті діти – переможці та призери міжнародних, всеукраїнських та регіональних олімпіад по історії, літературі, українській та іноземній мові, навчальні заклади початкової, середньої середньо-професійної та вищої освіти різної форми власності в яких є належні умови виявлення та розвитку талантів підростаючого покоління, бібліотеки.
______2. «Точні та природничі науки» - в розділі представлені талановиті діти - переможці та призери міжнародних, всеукраїнських регіональних олімпіад з математики, фізики, хімії, біології та навчальні заклади початкової, середньої середньо-професійної та вищої освіти різної форми власності в яких є належні умови виявлення та розвитку талантів підростаючого покоління.
______3. «Техніка» - талановиті діти, які активно займаються технічною творчістю, мають патенти і авторські свідоцтва, переможці виставок та конкурсів технічної творчості молоді. навчальні заклади початкової, середньої середньо-професійної та вищої освіти різної форми власності в яких є належні умови виявлення та розвитку талантів підростаючого покоління, центри творчості, будинки дитячої та юнацької творчості, будинки культури.
______4. «Культура та мистецтво» - розділ розповідає про дітей та дитячі колективи –переможців, призерів, дипломантів та лауреатів міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів художньої творчості, фестивалів; талановитих випускників музичних та художніх навчальних закладів різної форми власності, навчальні заклади початкової, середньої середньо-професійної та вищої освіти різної форми власності в яких є належні умови виявлення та розвитку талантів підростаючого покоління, центри творчості, будинки дитячої та юнацької творчості, будинки культури, модельні агенції.
______5. «Спорт» - присвячений дітям, які активно займаються спортом, досягнення яких підтвердженні зайняттям призових місць на міжнародних, всеукраїнських та регіональних змаганнях, спартакіада, турнірах, які мають спортивні розряди та звання., а також спортивні школи , федерації, клуби., секції.
______6. «Туризм» - присвячений дітям, які приймають активну участь у туристичних походах та змаганнях, а також мають відзнаки та нагороди., туристичні клуби, секції , гуртки. центри творчості, будинки дитячої та юнацької творчості
______7. «Громадські організації» - в цьому розділі представлені усі молодіжні громадські організації, асоціації, федерації, благодійні фонди, молодіжні союзи тощо.
______8. «Меценати» - про людей, які фінансують заходи що сприяють виявленню талановитої молоді (конкурси, фестивалі, та ін..), а також започаткували стипендії для обдарованих дітей та підтримують їх творчий потенціал і моральний дух.

Обсяг - 300 сторінок.
Папір - крейдований, глянцевий.
Друк - кольоровий.
Формат - А4.
Тверда обкладинка із золотим тисненням.
Наклад - 5000 примірників.
Мови - українська, російська.


 Международная Ассоциация Детского Телевидения СИМБА


"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.