[ 2019-07-13 ] Вийшов друком VII том довідково­енциклопедичного та біографічного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»


На сторінках книги представлено систему державних нагород України: звання Герой України, ордени, медалі, відзнака «Іменна вогнепальна зброя», почесні звання України, Державні премії України, президентські відзнаки. У виданні досліджено біографії понад 800 кавалерів та лауреатів державних нагород України. Енциклопедія може бути корисною історикам, колекціонерам, політичним і громадським діячам та всім зацікавленим у дослідженнях нагородної справи України. Розширену і доповнену інформацію з нагородної справи заплановано надалі опублікувати у VІІІ томі довідково-енциклопедичного та біографічного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати».

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.