[ 2021-06-24 ] Вручення нагород Дмитру Савенку!


З нагоди дня народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», кавалер ордена «За заслуги» III та II ступенів Дмитро Михайлович Савенко нагороджений подякою із врученням статуетки «Муза книговидання» відомого скульптора Ігоря Гречаника та дипломом Редакційної колегії Національних рейтингів України.
Нагороди для мецената та громадського діяча були вручені президентові благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка» Сергію Ісаєнку головним редактором видань Української конфедерації журналістів Вікторією Дяченко.
Вітаємо Дмитра Михайловича із заслуженими відзнаками і зичимо наснаги й натхнення в його подальшій доброчинній діяльності!

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.