Інформація про Українську конфедерацію журналістів


Українська конфедерація журналістів успішно працює на видавничому ринку України з 1997 року.

Основна діяльність: видавництво та поліграфічні послуги.

Щороку готується до виходу у світ безліч проектів. Головна мета - донести до широкого загалу читачів досягнення та звершення в різних галузях виробничо – господарської діяльності, а саме: економіці, медицині, промисловості, фінансах, освіті, юриспруденції та ін.

Енциклопедія «Хто є хто в Україні»,«Державні нагороди України», «Літопис вищих навчальних закладів України», «Новітня історія України», «Україна в ІІІ тисячолітті», «Міста і села України», «Україна аграрна», «Україна промислова» - це лише частина книг, що виходять у світ.

За допомогою матеріалів, що подані у книгах, читачі мають можливість більше пізнати про тих, хто своєю працею щоденно робить неоціненний внесок у становлення української Держави.

Видавничі проекти здійснюються за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України, комітетів Верховної Ради України, народних депутатів України, центральних та місцевих органів самоврядування, Національної академії наук, громадських організацій.

Українська конфедерація журналістів відома не лише в Україні, а й за кордоном. На сьогодні ми тісно співпрацюємо з посольствами та консульствами. Проекти видавництва підтримують посольства таких держав як Китай, Індія, Угорщина, Австрія, Болгарія, Бразилія, Грузія, Єгипет, Йорданія, Сирія, Туреччина, Туніс, Азербайджан, Аргентина, Велика Британія, Греція, Данія, Литва, Мексика, Казахстан, Ірак.

Книги безкоштовно одержують Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, міністерства, відомства, вітчизняні підприємства та організації, центральні, регіональні, наукові та академічні бібліотеки, провідні навчальні заклади, наукові установи, а також посольства і представництва України за кордоном, іноземні посольства та представництва, акредитовані в Україні, та міжнародні організації.

Вихід кожної книги завершується урочистою презентацію, де учасників проекту вітають представники влади та громадськості.

03056, м. Київ,
вул. Борщагівська, 143-б,
тел.: (044) 401-04-51 (багатоканальний)
E-mail: admin@publish.org.ua
who-is-who.ua
Інтернет-проект Енциклопедія «who-is-who.ua»

Енциклопедія «who-is-who.ua» – це найпотужніший ресурс українського Інтернету, який містить інформацію про більш ніж 150 000 особистостей, які творять сучасну історію країни.

Тут є як прямі контакти, так і масштаб, надійність та достовірність інформації.

Достовірність – усі публікації мають точні, узгоджені біографічні дані (матеріалом є видання Української конфедерації журналістів), не містять передруку або посилань на інші джерела.

Повнота - забезпечується щоденним створенням нових сторінок.

Актуальність - інформація оперативно оновлюється.

Енциклопедія «who-is-who.ua» викликає довіру і користується широким попитом. За статистикою, щодня до неї звертаються близько 10 тис. відвідувачів.

Динаміка розвитку країни і поява нових облич у політиці, економіці, бізнесі, у будь-яких галузях потребує своєчасного і достовірного висвітлення інформації.Тому якщо хтось дійсно щось значить в нашій країні, він повинен бути внесений в енциклопедію «who-is-who.ua». Сам факт присутності в енциклопедії підтверджує високий статус особистості або компанії, яку вона представляє.

Ви заслуговуєте на те, щоб про Вас знала вся Україна.

Подробиці щодо розміщення інформації в енциклопедії «who-is-who.ua» за телефоном: (044) 401-04-51, або надсилайте на електронну адресу: admin@publish.org.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.