Умови передруку інформації


Правила передруку інформації з портала who-is-who.ua

Інформація, розміщена на порталі who-is-who.ua є його інтелектуальною власністю або інтелектуальною власністю Замовників і вказаних у першоджерелах інформації осіб та охороняється українським законодавством про авторське право і суміжні права а також міжнародними договорами.

Копіювання, тиражування, розповсюдження або будь-яке інше використання інформації можливе тільки на зазначених нижче умовах. За порушення даних правил настає відповідальність передбачена українським законодавством та міжнародними договорами.

Забороняється копіювання розділів порталу без спеціального дозволу.

Передрук окремих матеріалів дозволяється із зазначенням посилання на портал who-is-who.ua в кожній публікації. Якщо в матеріалі вказано автора або джерело, то при передруку він також повинен бути вказаний.

Формат посилання при передруку матеріалів в друкованих ЗМІ та на Інтернет-сайтах: Інформація взята з порталу who-is-who.ua

Текст повинен бути написаний не меншим розміром шрифту що і основний текст і бути чітко видним на сторінці.

Права на деякі публікації: тексти, зображення, відео та ін. можуть охоронятись.

who-is-who.ua не несе відповідальності за можливе порушення авторських прав третіх осіб, що виникло внаслідок передруку інформації з порталу.

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.