Архів новин
[ 2021-06-24 ] Щирі вітання Дмитру Савенку з нагоди дня народження! ...

24 червня 2021 року святкує день народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради БФ «МіСт імені Михайла Савенка» Дмитро Михайлович Савенко. Дмитро Савенко — це Людина невтомної праці з відкритим серцем та щирою душею. Його доброчинна діяльність не знає меж. Завдяки Дмитру Михайловичу зроблено дуже багато добрих справ на благо дітей і людей, які цього потребують.

Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та усіляких гараздів.

Колектив Української конфедерації журналістів та Редакційна колегія Націон...
Докладніше...

[ 2021-06-24 ] Вручення нагород Дмитру Савенку!...

З нагоди дня народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», кавалер ордена «За заслуги» III та II ступенів Дмитро Михайлович Савенко нагороджений подякою із врученням статуетки «Муза книговидання» відомого скульптора Ігоря Гречаника та дипломом Редакційної колегії Національних рейтингів України.
Нагороди для мецената та громадського діяча були вручені президентові благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка» Сергію Ісаєнку головним редактором видань Української конф...
Докладніше...

[ 2021-06-10 ] Щодо виходу книги «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»...

Шановні пані та панове, раді повідомити про те, що VIII том історико-біографічного енциклопедичного видання "Державні нагороди України. Кавалери та лауреати" приурочений до державного свята – Дня Незалежності України.

Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації.

Головний ред...
Докладніше...

[ 2021-04-12 ] Восьмий том енциклопедії «Державні нагороди України»...

На сьогодні завершується підготовка до друку восьмого тому історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати».
Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Енциклопедія може бути корисною історикам, колекціонерам, політичним і громадськи...
Докладніше...

[ 2020-10-13 ] На сьогодні завершується робота над VIII томом історико-біографічного енциклопед...

Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Енциклопедія може бути корисною історикам, колекціонерам, політичним і громадським діячам та всім зацікавленим у дослідженнях нагородної справи України.

Обсяг - до 1 000 сторінок.
Шкіряна тверда обкладинка із золотим тисненням...
Докладніше...

[ 2020-09-04 ] Керівник ЖЛГЗ спростовує чутки про завод: підприємство працює у новому форматі...

[ 2020-08-19 ] Відомий благодійник і меценат Дмитро Савенко відзначений медаллю та дипломом Укр...

Напередодні 29-річниці незалежності України в офісі Української конфедерації журналістів відбулася церемонія нагородження медаллю «Золотий фонд нації. За високий професіоналізм» і дипломом до неї засновника та голови наглядової ради благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка», кавалера ордена «За заслуги» III та II ступенів Дмитра Михайловича Савенка.
Нагороди для громадського діяча були вручені президентові благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка» Сергію Ісаєнку директором видавничих проектів Української конфедерації журналісті...
Докладніше...

[ 2020-06-11 ] Запрошуємо до співпраці!...

На сьогодні продовжується робота над VIII томом історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати».

Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Енциклопедія може бути корисною історикам, колекціонерам, політичним і громадським діяча...
Докладніше...

[ 2020-06-11 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2020-02-15 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України» 2019-2020 рр. ...

Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України» 2019-2020 рр.
Докладніше...

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.