Архів новин
[ 2023-12-06 ] Запрошуємо до співпраці!...

Запрошуємо до співпраці!

Шановні учасники та читачі історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»!
Раді повідомити, що сьогодні завершується робота над дев’ятим томом.

Вихід друком заплановано до Дня Незалежності України (серпень 2024 р.).

Нагородна справа — частина історії кожної країни. Вона віддзеркалює систему цінностей та окреслює коло професійної еліти. Утворена за роки незалежності України система власних нагород стала невід’ємним атрибутом державно...
Докладніше...

[ 2023-09-04 ] Вийшли друком два томи книги «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» ...

Вийшли друком два томи книги «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» – про Україну воєнного часу, в якій розповідається про історії окремих людей, які щодня своїми справами творять майбутнє — справедливу, економічно розвинену, інноваційну і по-справжньому європейську Україну. Окремий розділ присвячено людям, які вирішили захищати Вітчизну, бо мають право і честь жити вільно на своїй, Богом даній, землі. Правдива історія наших захисників, яку маємо знати, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.
Презентація в...
Докладніше...

[ 2023-02-16 ] Нещодавно вийщла друком книга «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» ...

Нещодавно вийщла друком книга «Золотий фонд нації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» – про Україну воєнного часу, в якій розповідається про історії окремих людей, які щодня своїми справами творять майбутнє — справедливу, економічно розвинену, інноваційну і по-справжньому європейську Україну. Окремий розділ присвячено людям, які вирішили захищати Вітчизну, бо мають право і честь жити вільно на своїй, Богом даній, землі. Правдива історія наших захисників, яку маємо знати, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.
Презентація від...
Докладніше...

[ 2022-05-23 ] Відгук щодо енциклопедії «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»...

[ 2021-11-17 ] Запрошуємо до співпраці!...

Шановні пані та панове, раді повідомити про те, що на сьогодні триває робота над дев’ятим томом історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати».
Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Енциклопедія може бути корисною історикам, к...
Докладніше...

[ 2021-11-15 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України» ...

[ 2021-11-08 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-11-05 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-11-04 ] Відгуки щодо енциклопедії «Державні нагороди України»...

[ 2021-06-24 ] Щирі вітання Дмитру Савенку з нагоди дня народження! ...

24 червня 2021 року святкує день народження відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради БФ «МіСт імені Михайла Савенка» Дмитро Михайлович Савенко. Дмитро Савенко — це Людина невтомної праці з відкритим серцем та щирою душею. Його доброчинна діяльність не знає меж. Завдяки Дмитру Михайловичу зроблено дуже багато добрих справ на благо дітей і людей, які цього потребують.

Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та усіляких гараздів.

Колектив Української конфедерації журналістів та Редакційна колегія Націон...
Докладніше...

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.