Юридична фірма PRAVIS CONSULTING GROUP (Правіс консалтинг груп)Юридична фірма PRAVIS CONSULTING GROUP (Правіс консалтинг груп)

Директор: керуючий партнер Герасимчук О.А.

Юридична фірма PRAVIS CONSULTING GROUP - це команда кваліфікованих адвокатів і юристів, які мають різносторонній досвід у вирішенні питань юридичного характеру. Компанія працює на ринку юридичних послуг в сфері господарсько-правових відносин, надає на найвищому професійному рівні з дотриманням високих етичних стандартів широкий спектр послуг з правового супроводження бізнесу та забезпечує гідний результат. Корпоративне право, господарське та договірне право, трудове право, нерухомість, захист права власності, консультації з питань українського законодавства, представництво інтересів у судах загальної та спеціальної юрисдикції, органах державної виконавчої служби, інших органах державної влади та місцевого самоврядування, вирішення боргових спорів, реєстрація фінансових установ є ключовими практиками компанії. Разом з тим компанія здійснює абонентське юридичне обслуговування господарської діяльності своїх клієнтів. Крім того, юридична фірма PRAVIS CONSULTING GROUP відрізняється від інших юридичних фірм тим, що одним з основних напрямків її діяльності є правовий супровід виконання судових рішень. Компанія забезпечує швидке та ефективне виконання судових рішень в органах державної виконавчої служби всіх рівнів та по всій території України і гарантоване вирішення будь-яких питань, що виникають в ході виконавчого провадження. Також, наша компанія пропонує Вам ексклюзивну послугу перевірки правоздатності фінансово-майнового стану Вашого контрагента під час проведення переговорів і підписання договорів, та у інших необхідних випадках. Головною метою діяльності юридичної фірми PRAVIS CONSULTING GROUP є встановлення з Вами взаємовигідного співробітництва та захист Ваших інтересів на найвищому рівні, уникаючи при цьому конфліктних ситуацій. Ми гарантуємо повну конфіденційність та ексклюзивний підхід до кожного нашого клієнта.

Телефон: (044) 229-89-06
Адреса: 04111, м. Київ, вул.Тешебаєва, 60-а
E-mail: pravis-cg@mail.ru
URL: http://pravis-cg.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.