АСТРІД, ТОВАСТРІД, ТОВ

Директор: Хотяінцев Микола Володимирович

АСТРІД – лідер на ринку комплексного постачання будівельними матеріалами. Головним напрямком діяльності є ЗАЛІЗОБЕТОННІ ВИРОБИ: ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ багатопустотні, бетонні фундаментні блоки ФБС, перемички (перетинки), залізобетонні забивні палі, дорожні плити ПДН, енергетичний залізобетон, опори ліній електропередач (ЛЕП), бетонні огорожі, кільця колодязьні, труби залізобетонні, залізобетонні бордюри, лотки інженерних мереж, залізобетонні колони, балки, ригелі, стояки, стовби, та інші залізобетонні вироби. Усього більше 1000 найменувань. Наші виробничі потужності (завод залізобетонних виробів ЗБВ) знаходиться у м. Коростишів Житомирської області. Ми також співпрацюємо с багатьма заводами в Україні. Окрім залізобетону ми пропонуємо повний спектр покрівельних та ізоляційних матеріалів, цеглу, газоблок, металопрокат, цемент, щебень та бетон. Запрошуємо ознайомитися з нашою продукцією на наш Веб сайт ASTRID.com.ua

Телефон: (044) 355-06-06, (067) 620-06-06
Адреса: Україна, 03179, м. Київ, просп. Перемоги, 123
E-mail: info@astrid.com.ua
URL: http://ASTRID.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.