ПО ПФ АгрореммашПО ПФ Агрореммаш

Директор: Александр

СТ ВФ «Агрореммаш» є першим в Україні винахідником та розробником ґрунтообробних дискових агрегатів. Вже 11 років ми працюємо на вітчизняному ринку виробників сільськогосподарської техніки. Наше підприємство має 12 патентів на винаходи, за якими виготовляємо і пропонуємо Вам широкий спектр дискових ґрунтообробних агрегатів серії АГД з різною шириною захвату для тракторів різного класу потужності: агрегати навісні: АГД-1.3 ; АГД-1.8 ;АГД-1.8 Л; АГД-1.8 Х ; АГД-2.1 ; АГД-2.5 ;АГД-2,5Л ; АГД-2.5Р; АГД-2.8;АГД-2,8Л ; АГД-3.5 ; АГД-3.5В; АГД-3.5 К; АГД-3,5Л; АГД-4.5 ; АГД-5.6; АГД-7,2 ; агрегати причіпні: АГД-2,5Н; АГД-2,8Н; АГД-3,5Н; агрегати чизельні: АГЧ-4,0;Основна мета нашого підприємства - задовольнити потреби замовника, тому наше підприємство постійно працює над тим, щоб випускати недорогу та якісну техніку, яка б відповідала сучасним умовам органічного землеробства і займала гідне місце в ефективних технологіях по нарощуванню гумусу в грунті, а в найближчій перспективі — для грунтоощадного землеробства по технологій No-till. Техніка, яку ми виготовляємо для села, пройшла державні випробування на УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого і по висновках має ряд переваг над аналогами, які в даний час представлені на ринку сільськогосподарської техніки.Крім того сьогодні ми також виготовляємо: культиватори підгортувачі універсальні серії КПУ; картоплесаджалки навісні КСН-2; копалки навісні КН-1; косарки роторні КР-2,1; подрібнювачі роторні ПР-2,6; вози кінні ВК-2.

Телефон: (0) 45633-20-63, 3-29-52
Адреса: ая № 52, 09112, Украина, г. Белая Церковь, Киевская область, шоссе Сквирское 29
E-mail: agroremmash@ukr.net
URL: http://www.agroremmash.net.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.