SYMPHOgraphicsSYMPHOgraphics

Директор: Прокоф’єв Юрій Павлович - директор

SYMPHOgraphics – це молода команда креативних спеціалістів, що вже досягла високих результатів, і за короткий термін зайняла належне місце на ринку 3D-візуалізації, WEB-дизайну та створення сайтів. Ваші бажання плюс наші можливості принесуть безперечно вдалий результат тільки тому, що ми цілковито зацікавлені у якісному виконанні кожного замовлення. Ви бажаєте якості? Перегляньте наше портфоліо! Ви бажаєте знати як ми працюємо? Спробуйте попрацювати з нами! Ми завжди будемо раді бачити вас серед наших клієнтів, співробітників і друзів. Наші послуги: WEB: проектування WEB-сайтів та їх розкрутка; виготовлення FLASH презентацій; PR компанія в Інтернеті 3D-візуалізація: моделювання 3D сцен; створення персонажних анімацій; налаштування світла і камер; rendering (прорахування картинки) & composing (складання відео в рекламний матеріал); створення відео роликів з використанням 3D-візуалізації та FLASH

Телефон: (032) 239-37-43, (067) 676-79-51
Адреса: 79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 корп. 10, 4 пов. оф. 27, 29, 30
E-mail: alisa@symphographics.com
URL: http://www.symphographics.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.