ЦЕНТР ЕКО ПОСЛУГ ТОВЦЕНТР ЕКО ПОСЛУГ ТОВ

Директор: Левченко Андрій Миколайович

Компанія об’єднує спектр санітарно-екологічних послуг, включаючи утилізацію вторинних матеріальних та енергетичних ресурсів. Рік заснування – 2003. Цілодобове обслуговування. Діяльність «ЦЕНТРУ ЕКО ПОСЛУГ» класифікується як група виробничо-технологічних послуг, до яких відносяться: збір побутових та комунальних (міських) відходів (встановлення контейнерів в безоплатне користування на весь термін надання послуг); збір відходів промислових, будівництва; послуги з сортування та пакування відходів; перевезення відходів (в т.ч. вторсировини) усіма видами транспорту; утилізація відходів; послуги асенізатора; прочищення каналізаційних мереж; послуги двірників. Галузі промислового застосування екологічних послуг нашого підприємства: торгові центри, супермаркети, заводи, фабрики, склади, будівельні майданчики, готелі, учбові заклади, розважальні центри, паркові зони, виставкові центри. Ліцензія МОПНСУ: АВ № 433597 від 20.11.2008

Телефон: 044237-30-50, 050462-05-26
Адреса: Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 20-22
E-mail: eko@ces.in.ua
URL: http://www.ces.in.ua/index.html

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.