Науково-виробниче підприємство ІМВОНауково-виробниче підприємство ІМВО

Директор: Висовський Ігор Іванович

ТОВ Науково-виробниче підприємство ІМВО є провідним українським виробником складського стелажного обладнання і спеціальних металевих конструкцій промислового та комунального призначення. Наявність власного конструкторського підрозділу дозволяє розробляти унікальні інженерні рішення в області складської логістики. Клієнтами підприємства являються такі провідні вітчизняні та іноземні компанії, як Київстар, УВК, Фоззі Груп, АТБ, БФ груп, концерн Артеріум, AVON, Миронівський хлібопродукт, ADIDAS, SAMSUNG, Фармак, БАДМ, Оболонь, DHL, Оріфлейм, Крафт Фудз Україна, Львівська пивоварня, ВТК Львівхолод, Tarkett і багато інших. Продукція НПП ІМВО експортується до Швеції, Німеччини, Голландії, Румунії, Грузії, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану. Ми пропонуємо комплексні вирішення питань складування і зберігання продукції. Наша ділова пропозиція включає розробку проекту з урахуванням особливостей конкретного об»єкту і вимог до складування продукції; виготовлення на власних виробничих потужностях стелажних елементів і металоконструкцій відповідно до вимог ISO-9001; постачання, монтаж і післяпродажне обслуговування обладнання. Ми надаємо : - консалтингові і інжинірингові послуги в сфері складської логістики Ми гарантуємо: - високу якість стелажного обладнання за помірними цінами - короткі терміни поставкита швидке реагування на запити клієнта

Телефон: (032) 297-14-44
Адреса: Україна, 79016, м. Львів, вул. Ангеловича, 28
E-mail: market@imvo.lviv.ua
URL: http://www.imvo.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.