ТОВ"Юридична компанія "Ейдіком"ТОВ"Юридична компанія "Ейдіком"

Директор: Сламіхіна Таїсія Олександрівна

Юридична Компанія «Ейдіком» - це команда фахівців, що надає послуги у сфері юриспруденції.ЮК «Ейдіком» працює з січня 2007 року. Грунтуючись на глибоких знаннях і багатолітньому досвіді роботи,юристи компанії можуть запропонувати повний спектр правових рішень в різних сферах діяльності. Принцип роботи фахівців «Ейдіком» наступний: - пошук оптимальних і неординарних рішень - індивідуальний підхід до кожного клієнта - надання якісних послуг в найкоротші терміни. Фірма працює по загальновизнаним міжнародним юридичним стандартам.Юристи компанії постійно беруть участь в спеціалізованих конференціях і круглих столах, міжнародних форумах, семінарах і майстрові-класах.К експертам фірми щодня звертаються представники засобів масової інформації за актуальними новинами і фундаментальною аналітикою. Ми гарантуємо високий професійний рівень рішень,індивідуальний підхід до завдань,грамотний аналіз будь-якого питання.

Телефон: (44) 531-30-18
Адреса: Україна, 04205, м.Київ, вул.Маршала Тимошенка,29,оф. 251
E-mail: office@adcom.kiev.ua
URL: http://www.adcom.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.