ПП «СпІлка ЕкспертІв»ПП «СпІлка ЕкспертІв»

Директор: Гончеренко Валерій Валерійович

Підприємство надає послуги по незалежній експертній оцінці майна, а саме: - Оцінка нерухомого та рухомого майна (будинки/квартири/офіси/магазини/склади); - Оцінка дорожніх транспортних засобів (автомобілі/причепи); - Оцінка земельних ділянок (експертна грошова та нормативна); - Оцінка обладнання та машин (виробниче устаткування/тощо) Відділ агентства нерухомості надає послуги по терміновому викупу будь якого майна - Приймаємо заявки на продаж житлової та нежитлової нерухомості; - Великий вибір оренди житла по місту Біла Церква та регіону; - Великий вибір оренди комерційної нерухомості (під офіси/магазини/склади); - Обмін та допомога в отриманні кредитної позики; - Оформлення спадщини / юридична консультація

Телефон: (04463) 30-70-84, (097) 283-39-05
Адреса: Україна, 09100,Київська обл., м. Біла Церква вул. Гагаріна 5 оф.7
E-mail: Valera.com.ua@mail.ru
URL: http://www.spilka-expertiv.at.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.