Вінницька Обласна Молодіжна Громадська Організація "Наше Поділля"Вінницька Обласна Молодіжна Громадська Організація "Наше Поділля"

Директор: Степанець Ю.В.

Вінницька обласна молодіжна громадська організація “Наше Поділля” була заснована в 2000 році, проте довгий час існувала як клуб. Дата офіційної реєстрації 21 Травня 2002 року. ВОМГО “Наше Поділля” з часу свого створення позиціонує себе як просвітницька громадська організація. На сьогоднішній день членами Вінницької обласної молодіжної громадської організації “Наше Поділля” є 186 осіб. Організація є членом Вінницького обласного комітету молодіжних організацій, членом коаліції громадських організацій по активізації молодіжних ініціатив в районах Вінницької області, Асоціації партнерства та коаліції „Подільський майдан”, а також інших громадських об’єднань, що об’єднують громадські організації навколо захисту прав і свобод людей та побудову громадянського суспільства.

Телефон: (0432) 57-66-16
Адреса: Україна, 21018, м.Вінниця, вул. Соборна 79, кв.3
E-mail: mail@monp.vn.ua
URL: http://monp.vn.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.