ТОВ "СВД ГРУП"ТОВ "СВД ГРУП"

Директор: Меліневський Вадим Петрович

Компанія «СВД ГРУП» надає широкий комплекс послуг у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, юридичного обслуговування та інші послуги на ринку України. Завдяки багаторічному досвіду наших спеціалістів, які працюють в різних сферах економіки та господарської діяльності, високому рівню їх професіоналізму та постійній взаємодії між собою наші клієнти мають можливість отримати високоякісні послуги - ведення бухгалтерського обліку, аудит, інформаційно-консультаційні послуги та інше. Компанія працює з представниками малого та середнього бізнесу, фізичними особами. Високий професіоналізм, політика конфіденційності, дотримання етичних норм, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта являються запорукою ефективного співробітництва компанії та її клієнтів.

Телефон: (044) 223-79-22, (044) 229-87-33
Адреса: Україна, 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 65, оф.414
E-mail: office@svd-group.com.ua
URL: http://www.svd-group.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.