ПП "Сервисагротрейд"ПП "Сервисагротрейд"

Директор: Черниш Михайло Олександрович

Підприємство "Сервисагротрейд", яке очолює Михайло Олександрович, з 2005 року успішно впроваджує та реалізовує новітні технології в аграрній промисловості України. Найефективніша його розробка- сучасне, екологічно чисте мінеральне мікродобриво "Сизам". Фахівці підприємства дослідили близько 150 тисяч різних композицій органо-мінеральних з"єднань, в основі яких - складна суміш комплексу солей мікроелементів. Ці речовини за свою сумарну дію (активізація мікробної ферментативної активності грунту-врожай-якість врожаю) отримали визначення "мінеральні мікродобрива, оскільки їх ефект при мікродозах застосування був колосальний - врожай зростав від 25% до 98%-завдяки потужному вибуху мікробіологічної активності грунту. Робота групи вчених "Сервисагротрейду" була спрямована саме на досліди, що дозволили одержати нові речовини, здатні до біологічної активізації мікробних процесів у ризосфері (прикореневій зоні) рослини.

Телефон: (0552) 38-12-43, 38-12-45, (050) 315-04-02
Адреса: Україна, 73011, м. Херсон, вул. Робоча, 82-а
E-mail: sizamagro@rambler.ru
URL: http://www.agro-lider.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.