Бережани Бізнес Інформація BerBiz.infoБережани Бізнес Інформація BerBiz.info

Директор: Городиський Ярослав Михайлович

Цікавий та корисний інтернет-портал BerBiz.info допоможе усім мешканцям міста Бережани, Бережанського району, а також гостям, зручно та швидко знаходити потрібну інформацію про роботи, товари та послуги в місті Бережани. Реклама, оголошення та каталог фірм м. Бережани. Відкритий у літку 2010 року для усіх користувачів мережі Інтернет, сайт постійно наповнюється новими матеріалами. Інформація на порталі актуалізується щоденно, наші партнери ведуть безперервний пошук нових ділових пропозицій та оперативно оновлюють відомості усіх категорій інтернет-сайту. Про що ще вчора Ви розпитували у колег, родичів та знайомих, вже зараз можна дізнатись на сторінках порталу. Хто може відремонтувати? У кого купити? Хто займається...? Кому, що, скільки потрібно і хто, де це може продати, зробити, обміняти? Усі відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете на нашому порталі – «БерБіз.інфо».

Телефон: (067) 370-52-51
Адреса: вул. Банкова, 4, м. Бережани, Тернопільська обл., 47501, Україна
E-mail: service@berbiz.info
URL: http://www.berbiz.info

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.