Молодіжна громадська творча організація "ВЕРТЕП"Молодіжна громадська творча організація "ВЕРТЕП"

Директор:

Мистецька агенція "Арт-Вертеп" пропонує традиційні та ексклюзивні види розваг та відпочинку, послуги з організації різноманітних подій в Україні та поза її межами! Нашою родзинкою в організації свят є празникування в українському народному стилі: Якщо ви бажаєте відволіктися від буденності та зануритися в українське традиційне гуляння й святкування – влаштуйте своїм співробітникам, партнерам, друзям, землякам справжнє свято в українській тематиці! http://event.artvertep.com/authors/event/info - Деталіна інформація щодо організацій подій http://artvertep.com/about - Детальніше про загальну діяльність Аґенції http://artvertep.com/shop - Найбагатіша інтернет-крамниця української книги, музики та виробів мистецтва українських митців Рік заснування: 2001 Кількість проведених заходів: 1913 Вертепуймо разом!

Телефон: (0562) 33-55-82
Адреса: Україна, 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 3
E-mail: mail@artvertep.dp.ua
URL: http://www.artvertep.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.