Теплоенергомонтаж,ППТеплоенергомонтаж,ПП

Директор: Свічкар О.Є.

Наша компанія надає повний комплекс послуг у сфері алмазних технологій: алмазналмазная різання дверних, віконних, вентиляційних промов, демонтаж перекриттів, фундаментів і інших будівельних конструкцій . свердління бетону, залізобетону, цеглини і природного каменю, алмазне буріння в стінах, перекриттях, фундаментах. Усі види робіт ми виконуємо на новітньому професійному алмазному устаткуванні і застосовуючи кращі витратні алмазні матеріали від провідних європейських виробників. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і мають великий досвід в проведенні алмазного різання, а також алмазного свердління (буріння). Усі роботи проводяться без динамічної дії на конструкції, з мінімальним рівнем шуму і збитку для довкілля і з мінімізацією термінів виконання робіт. Особливістю нашої компанії так само є миттєве реагування на прохання Замовника про необхідність негайного початку виробництва робіт. Для цього у нас свій невеликий парк автомобілів. З

Телефон: (063) 583-28-88
Адреса: Україна,03115,м.Київ
E-mail: [email protected]
URL: http://www.tem-diamond.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.