Товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа»Товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа»

Директор: Тараторін Юрій Михайлович

Товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа» заснована в липні 2002 року. За роки свого існування біржа зарекомендувала себе фінансово-активним і професійним суб'єктом господарювання, який дотримується законності в усіх аспектах біржових відносин. ТБ «УТСБ» організовує та проводить аукціони і біржові торги з продажу: оптових партій продукції підприємств України (енергоносіїв, металів, лісоматеріалів, сільгосппродукції та сировини, продовольчих товарів, продукції виробничо-технічного призначення, товарів народного споживання, матеріалів, транспортних засобів); майна державної, комунальної та приватної власності; майна підприємств-банкрутів; об'єктів податкового та банківської застави; безхазяйного майна. Біржа надає клієнтам комплекс інформаційно-консультаційних, оціночних і рекламних послуг.

Телефон: (044) 482-07-42
Адреса: 01054, Україна, м. Київ, вул. Воровського 51, офіс 11
E-mail: info@utsb.kiev.ua
URL: http://utsb.kiev.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.