юридична фірма «ДЕЛЬТА»юридична фірма «ДЕЛЬТА»

Директор: Бітюков Вадим Володимирович

Основні напрямки діяльності юридичної фірми «ДЕЛЬТА»: – Захист інтересів в судах; – Надання послуг в сфері банківського законодавства; – Реєстрація фірм, підприємців, громадських організацій; – Надання рекомендацій та консультацій, складання юридичних документів, підготовка договорів, заяв, позовів, претензій, доручень, тощо; – Представництво інтересів в судах, правоохоронних органах, інших установах, організаціях і підприємствах при розгляді справ, правових питань і спорів; – Повне юридичне супроводження діяльності підприємств та підприємців; – Проведення розслідувань та забезпечення безпеки; – Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності (Ліцензія МВС України АВ №507392); – Надання послуг з охорони громадян (Ліцензія МВС України АВ №507392); – Консультування з питань комерційної діяльності та управління;

Телефон: (0542) 67-56-26, (050) 544-62-98
Адреса: Україна, 40030, м. Суми, вул. Кірова, 25
E-mail: delta-sumy@ukr.net
URL: http://delta-sumy.at.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.