ТОВ «Бізар-Агро»ТОВ «Бізар-Агро»

Директор: Берчан Михайло Натанович

ТОВ Бізар-Агро пропонує технології для збільшення та збереження врожаю, альтернативні отрутохімікатам на основі біопрепаратів. • Гаупсин знищує хвороби та шкідників; збільшує схожість насіння та урожайність; продовжує строк зберігання зерна, овочів, фруктів. • Триходермін стимулює ріст і розвиток рослин, збільшує їхню стійкість до хвороб. Ефективний у овочівництві закритого ґрунту в боротьбі зі збудниками хвороб, кореневій та прикореневій гниллю рослин, аскохітозом. • Трихофіт знищує сіру та білу кореневу гниль, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. Є біодеструктором соломи та целюлозних залишків. • ЕПАА-10 для передпосівної обробки насіння та обприскування рослин. Збільшує урожайність основних сільгоспкультур. • Технологія Біойодіс — комплексне використання препаратів та органічних добрив для покращення якості сільськогосподарської продукції. ТОВ Бізар-Агро запрошує до співробітництва с/г виробників та інвесторів.

Телефон: (048) 700-69-31
Адреса: 65045, Україна, м. Одеса, Олександровський проспект, 5
E-mail: bizar.box@gmail.com
URL: http://www.bizar-agro.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.