Аудиторська Фірма Київська Аудиторська ГрупаАудиторська Фірма Київська Аудиторська Група

Директор: Ігумнова Ірина Олександрівна

Київська Аудиторська Група – незалежна українська компанія, яка за 14-річний період діяльності здобула високу репутацію та зайняла провідні позиції у сфері аудиту, юриспруденції та консалтингу. Київська Аудиторська Група – повноправний представник та Aсоційований член Praxity – Міжнародного Альянсу незалежних бухгалтерських та аудиторських фірм, який займає 1-ше місце у Рейтингу міжнародних асоціацій та перебуває на 8-мій позиції у Рейтингу міжнародних аудиторських фірм. Київська Аудиторська Група – одна з перших та, поки що, не багатьох компаній в Україні, яка має офіційне підтвердження національного контролюючого професійного органу щодо відповідності системи контролю якості. Так, компанія успішно пройшла зовнішній контроль якості професійних послуг, проведений Комісією з контролю якості та професійної етики Аудиторської палати Україні. Компанія надає повний комплекс аудиторських та супутніх послуг (бухгалтерські, консалтингові).

Телефон: (044) 585-96-98
Адреса: Україна, 03039, м.Київ, вул. Голосіївська, 7, корпус 3
E-mail: info@kagaudit.com
URL: http://www.kagaudit.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.