Малярний Двір (ЛФ ЗАТ Деко)Малярний Двір (ЛФ ЗАТ Деко)

Директор: Назарець Олена Михайлівна

Компанія “Малярний двір” є офіційним представником торгових марок: 1)“Colorex” (Колорекс) Швеція 2)“Rilak” (Рілак — Рижський лакофарбовий завод) 3)“V33” (В 33 Франція) 4)“Beckers” (Німечинна) 5)“iCSAM” (Італія) Робота колективу спрямована на задоволення потреб як професіоналів, так і рядових споживачів. З метою професійного вдосконалення та запозичення передового досвіду закордонних виробників, співробітники компанії пройшли курс підготовки на підприємствах наших постачальників в Фінляндії, Німеччині, Італії, Швеції, Латвії, Росії. Сподіваємось, що повний асортимент високо-якісної європейської продукції, представленої в торговельній мережі ”Малярний Двір” (а це більш ніж 4000 найменувань)

Телефон: (032) 298-26-88, (050) 355-48-14
Адреса: вул Зелена 51
E-mail: lzav@deco.com.ua
URL: http://www.deco.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.