ВАТ Макаронна фабрика, м.КиївВАТ Макаронна фабрика, м.Київ

Директор: Швець Ніна Наумівна

Директор - Швець Ніна Наумівна ВАТ “Макаронна фабрика” – одне з провідних підприємств харчової промисловості, оснащене найсучаснішим обладнанням. Історія фабрики починається з початку ХХ століття, з 1914 року. З 1996 року підприємство перетворено в акціонерне товариство відкритого типу – ВАТ “Макаронна фабрика” м. Київ, а з червня 2001 входить до холдингу “Євросервіс-Україна”. На підприємстві встановлено і експлуатується устаткування передових світових фірм – автоматизованї лінії всесвітньо відомої швейцарської фірми Бюллер з технологією Турботерматик для виробництва довгорізаних і короткорізаних макаронних виробів. Крім того, на фабриці є великий парк фасувального устаткування фірм САСІБ, РІЧІАРЕЛЛІ (Італія), БТХ-43,BHV 250 (Чехія). Підприємство має власну акредитовану лабораторію, обладнану сучасними приладами, що дає змогу своєчасно визначити якість сировини і макаронних виробів. Фабрика першою налагодила випуск макаронних виробі

Телефон: 044468-28-79
Адреса: Україна, 04073, м.Київ, вул.Фрунзе 142
E-mail: marketing@ukrpost.ua
URL: http://www.kmf.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.