охоронна фірма Шериф-Плюсохоронна фірма Шериф-Плюс

Директор: Кожуховський Г.В.

ПП «Шериф-Плюс» надає послуги на високому професійному рівні згідно узгодженими із Замовником умовами договору „Про надання охоронних послуг” та у відповідності до законодавства України. Фірма набула досвіду по наданню охоронних послуг підприємствам різноманітної направленості та форм власності, тому у своїй діяльності орієнтується виключно на інтереси клієнтів. Основним своїм завданням вважаємо: недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб на об’єкт (територію, чи приміщення що охороняються), забезпечення безпеки та здійснення належного контролю за збереженням товарно-матеріальних цінностей. Охранная фирма, охранные услуги в Киеве, киевской области, охранные услуги в регионах Украины, охрана объектов всех видов и форм собствености, охранная деятельность, охрана заводов, охрана производственных предприятий, охрана офисов, охрана складских помещений, Охрана и сопровождение грузов, Безопасность Вашего бизнеса. безопасность

Телефон: 097342-30-90,
Адреса: Україна, 23100, м. Вінниця, вул. Чехова, буд. 29, оф.36
E-mail: [email protected]
URL: http://sheriff-plus.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.