КЛАС-ЛЮКСКЛАС-ЛЮКС

Директор: Дудкіна Анна Володимирівна

Фiрма ”КЛАС-ЛЮКС”, як правонаступник ТзОВ”КЛАС-600” працює на ринку торгової техніки з 1995 року. Фірма є регіональним представником «SystemGroup», НВФ”Юнісистем”, ЗАО”Резонанс, ТзОВ “ІКС-Маркет”, ТОВ”Альфа-ЮСіЕль”. В 2003 році в рамках Національної Програми Партнерства, здійснюваною «SystemGroup», отримала статус Інтегратора. Головна стратегія компанії «КЛАС-ЛЮКС»: завоювати лідерство в Західному регіоні по якості обслуговування корпоративних клієнтів, професіоналізму, забезпеченню комплексних постачань для автоматизації торгівлі і сфери послуг. Створити імідж надійної компанії-партнера, здатної задовольнити і передбачити очікування найвибагливіших клієнтів. Висококваліфікований колектив компанії працює в декількох напрямах: рітейл, сфера послуг, промисловість, логістика і транспорт. Основним напрямом діяльності є розробка проектів і комплексні постачання торгового устаткування з повною автоматизацією процесів торгівлі.

Телефон: (032) 298-33-04, 276-87-05, 275-72-60
Адреса: Україна,79005,м.Львів, вул.К.Левицького 15а
E-mail: klas@luks.com.ua
URL: http://luks.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.