ФОП ГарасимФОП Гарасим

Директор: Гарасим Яна Сергіївна

Займаємося виробництвом та реалізацією металевих поличних стелажів універсального призначення (сфера застосування: склади, архіви, торгові приміщення). Стелажі виготовляються з вітчизняного металопрокату, повністю металеві (дерев’яні деталі в конструкції полиць не використовуються). Стійки стелажів повністю суцільні, що запобігає утворенню перекосів. Навантаження на полицю до 250 кг. Також в асортименті торгове обладнання: модульні стелажі для всіх груп товарів, велика кількість аксесуарів для них. Торове обладнання з дроту: стійки, підставки, решітки, гачки. Картонні коробки всіх розмірів - тільки гурт. Пластикові контейнери та стелажі для них. Сейфи, металеві шафи для документів, для одягу, для зброї. Асортимент постійно оновлюється. Слідкуйте за змінами на нашому сайті www.racks.com.ua

Телефон: (032) 247-30-37
Адреса: Україна, 79006, м.Львів, а/с 10215
E-mail: harasym@meta.ua
URL: http://www.racks.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.