ПрАТ "Львівський проектний інститут"ПрАТ "Львівський проектний інститут"

Директор: Зубик Тарас Петрович

Основою діяльності компанії є надання послуг по проектуванню та інжинірингу: -Об’єктів промислового призначення -Громадських будівель та споруд -Житлових будинків -Інженерних систем та споруд -Веж мобільного зв’язку Львівський проектний інститут забезпечує : -адаптацію іноземних проектів відповідно до державних будівельних норм України -проведення інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань -виконання обмірів і обстежень існуючих будівель та інженерних споруд -здійснення авторського нагляду за станом будівництва та об’єктом реконструкції. Львівський проектний інститут має необхідні ліцензії та кваліфікацію для виконання повного комплексу проектно-конструкторської документації на стадіях: -Технічна експертиза споруд -Архітектурна концепція -Завдання на проектування -Техніко-економічне обґрунтування -«Ескізний проект» -«Робочий проект» -«Робоча документація»

Телефон: (032) 263-35-55
Адреса: Україна, 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 52
E-mail: [email protected]
URL: http://www.lpi.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.