Завод залізобетонних виробів ВАТ "ДБК-3"Завод залізобетонних виробів ВАТ "ДБК-3"

Директор: Буглак Валерій Павлович

Завод залізобетонних виробів — один із підрозділів, який входить до складу Домобудівного комбінату №3. Спеціалізоване підприємство по випуску збірного залізобетону для велико-панельних будинків серії 111-161, їх модифікацій та будинків підвищеної поверховості. Вже будуються 22-х та 25-ти поверхові будинки. На сьогоднішній день завод ЗБВ ВАТ «ДБК-3» є сучасним і багатопрофільним підприємством, зі сформованою інфраструктурою, а також зручними під`їзними автомобільними та залізничними шляхами. Підприємство здійснює не лише виготовлення залізобетонної продукції, але й доставку своєї продукції в найкоротші терміни. Замовники, звернувшись на завод ЗБВ ВАТ «ДБК-3», можуть придбати складні розчинні суміші високої якості, високоміцні бетонні суміші для житлового, промислового будівництва.

Телефон: (044) 497-33-93
Адреса: Україна, 03061, м. Київ, пр-кт Відрадний, 103
E-mail: qjulia@bigmir.net
URL: http://zbvdbk3.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.