ВЕСТ ППВЕСТ ПП

Директор: Любомир Ярославович

Наша фірма пропонує наступні послуги: - перевстановлення операційної системи; - відновлення інформації з різноманітних носіїв; - відновлення операційної системи Windows; - продаж нових комплектуючих (гарантійне обслуговування); - договірний супровід комп`ютерної техніки; - ліцензійне програмне забезпечення,антивіруси; - проектування комп`ютерних мереж; - системна інтеграція; проектування та монтаж систем контролю і управління доступу (СКУД); організація корпоративної телефонії та доступу до інтернету; - широкоформатний друк. Також пропонуємо великий вибір техніки та програм на продаж: -Компютерні комплектуючі від виробника з гарантією; -Ноутбуки та комп`ютери; -Офісна техніка; -Кабелі,Зарядні пристрої,акумулятори; -Офісні АТС; -Авто акустика; -Словники і перекладачі,Дінай; -Офісні пакети; -Операційні системи; -Мобільні телефони; -Системи безпеки; -Відео нагляд; -Автоматика для воріт; -Охоронні,пожежні сигналізації;-Системи контролю.

Телефон: (093) 6659222050)31075140362)64-44-84
Адреса: Україна, 33018, м.Рівне, вул. Курчатова, 18 ж
E-mail: [email protected]
URL: http://edt.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.