Автошкола водійської майстерності Тараса РегиАвтошкола водійської майстерності Тараса Реги

Директор: Рега Тарас Петрович

Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків. В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання:  Початковий курс  Основний курс  Зимовий курс  Професійний курс Також є спеціальні пропозиції:  Корпоративні заняття  Наш подарунок Наша автошкола пропонує великий вибір навчальних автомобілів: • ВАЗ-2112 • Honda Civic • Chevrolet Aveo • Mazda3 • Екстремальна ралійна ВАЗ-2108 Для того, щоб Ви оцінили нашу методику та якість навчання на практиці, Автошкола Водійської Майстерності пропонує прийти на безкоштовний урок.

Телефон: (032) 290-26-06, (098) 444-12-40
Адреса: Україна, 79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 30
E-mail: Taras.Rega@rally.in.ua
URL: http://www.rega.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.