Ритуальна фірма ВічністьРитуальна фірма Вічність

Директор: Піряник Степан Іванович

В місті Трускавець ритуальні послуги та виготовлення трун, домовин, хрестів, вінків виконує ритуальна фірма «Вічність». Назва заставки ритуальна фірма «Вічність» є фірмовою емблемою юридичних осіб: приватного підприємства «Будівельник» та його дочірніх підприємств «Вічність» і «Вінки Прикарпаття». Ці підприємства мають виробничу базу та обладнання для виготовлення ритуальної продукції (труна, хрест, вінок) з повним технологічним циклом: від пилорами до фарбувальної камери, а також необхідну техніку та персонал для надання всіх видів ритуальних послуг. Вартість продукції (хрест, вінок, труна) відповідає критерію «ціна-якість», а їхні технологічні показники відповідають державному стандарту. Продукція фірми сертифікована. Вінки, хрести, домовини та інші товари ритуального призначення, які виробляються під фірмовою емблемою «Вічність» користуються попитом не тільки на території України, але і за її межами, оскільки вони виготовляються виключно із натуральної деревини (дуб, хвоя). Ритуальні послуги надаються фірмою відповідно до вимог чинного законодавства. Наші підприємства мають багаторічний досвід роботи на ринку ритуальних товарів і ритуальних послуг та гарантують високоякісний товар із доставкою автомобільним транспортом в межах України. Гуртовим покупцям нашої продукції передбачена гнучка система знижок та пропонуються умови роботи дистриб’ютора, які вигідні для нього та споживача.

Телефон: 050588-00-96
Адреса: Україна обл.Львівська м.Трускавець, 82200 вул.Стебницька, 75-6
E-mail: [email protected]
URL: http://vichnist.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.