Українська Компания КРОКУкраїнська Компания КРОК

Директор: Рожко Лариса Борисівна

ТОВ «Українська Компанія КРОК» працює в сфері виготовлення, постачання і монтажу електронного ваговимірювального обладнання. Фахівці нашої компанії протягом восьми років професійно вирішують питання забезпечення ваговим обладнанням найвимогливіших замовників. Наша продукція: * Кишенькові ваги; * Портативні ваги; * Лабораторні ваги; * Аналітичні ваги; * Ваги - вологоміри; * Торгiвельні ваги; * Автомобільні ваги; * Вагонні (залізничні) ваги; * Платформні ваги; * Палетні ваги; * Гідравлічні візки (Рокли); * Балочні, рейкові ваги; * Кранові ваги; * Ваги для зважування худоби; * Індикатори вологості і вологоміри; * Нестандартне вагове обладнання; * Дозуючі, конвеєрні вагові системи та ін Наша компанія має позитивний досвід роботи з найбільшими гірничодобувними і металургійними заводами, заводами нафтохімічної промисловості, фермерськими господарствами і для нас було б великою честю стати вашими постійними партнерами.

Телефон: (057) 756-87-06, 719-19-17, (067) 573-62-00
Адреса: Україна, 61052, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 13/15
E-mail: a.guts@ukkrok.com
URL: http://www.ukkrok.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.