Львівське казенне експериментальне підприємство засобів протезування і пересуванняЛьвівське казенне експериментальне підприємство засобів протезування і пересування

Директор: Ус Сергій Васильович

-Виготовляєм інвалідні крісла та засоби реабілітації для хворих з порушенння опорно рухового апарату. -Надаємо послуги з металообробки на сучасних станках з ЧПК, а також литва пластмас з використанням пресформ замовника або власного виробництва. -Порошково-полімерне напилення металічних заготовок проводиться з використанням фарб на основі поліефірного полімеру провідних закордонних виробників. Також проводимо покриття металічних комплектуючих блискучим цинком. -Конструкторський відділ фахово та у короткий термін зпроектує прес-форми та штампи з конфігурацією робочої поверхні будь-якої складності, які можна виготовити на закордонному устаткуванні, яке є у власності заводу.

Телефон: (032) 267-66-82
Адреса: 79052, Україна, м.Львів, вул. Рудненська,10
E-mail: [email protected]
URL: http://protez.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.