ТзОВ "Промислові прилади"ТзОВ "Промислові прилади"

Директор: Борщевський І.Ф.

Діяльність ТзОВ «Промислові прилади», м.Львів, зосереджена на постачанні підприємств водоочисною, приладовою та електротехнічною продукцією. Ми постачаємо продукцію для багатьох заводів, водоканалів та підприємств Україні, а також АЕС. Позитивні результати своєї діяльності ми пояснюємо, перш за все, правильним вибором маркетингової політики нашої компанії: * У нас можна замовити практично будь-який прилад, занесений до Державного Реєстру засобів вимірювань. І не тільки - за погодженням можливі поставки обладнання, виробленого в країнах СНД. * Ми також маємо можливість поставляти імпортні прилади виробництва провідних зарубіжних фірм, обладнання та запчастини до них, в узгоджені терміни і за погодженими цінами. * Готові підібрати альтернативний прилад натомість для знятого з виробництва. Це стосується не лише вітчизняних, а й імпортних виробників. Завжди готові йти назустріч побажанням своїх Клієнтів.

Телефон: (032) 295-60-08, (050) 431-04-94
Адреса: Україна, 79044, м.Львів, вул. Прирожна , 5а/22
E-mail: prom-priboru@rambler.ru
URL: http://www.prom-priboru.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.