Індустрія Деревообробки, ТОВІндустрія Деревообробки, ТОВ

Директор: Староста В.Ф.

ТОВ «Індустрія деревообробки» — меблева компанія, яка знаходиться в місті Перечин (Україна, Закарпаття). Ми виготовляємо меблі по європейським стандартам і використовуємо для її виготовлення натуральну сировину – деревину бука та дуба, а також екологічно чисті матеріали. Наші меблі пристосовані для облаштування сучасної оселі, а також для ресторанів, готелів та інших закладів. Перелік продукції, що виготовляється нами включає в себе стільці, столи, буфети, книжкові шафи, шафи для одягу, ліжка і інші вироби. Ми постійно збільшуємо обсяги виробництва. Наша продукція експортується в Німеччину, Австрію, Великобританію, Фінляндію та інші країни ЄС. Наша мета — забезпечити покупця високоякісними меблями по конкурентній ціні.

Телефон: (03145) 2-30-15
Адреса: Україна, 89200, Закарпатська обл., м. Перечин, провул. Червоноармійський 6
E-mail: renata@wmi.com.ua
URL: http://www.wmi.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.