Ресторан "НАШ ГОРОДОК"Ресторан "НАШ ГОРОДОК"

Директор: Наш Городок

Ми зробимо Ваше свято незабутнім ! До Вашої уваги пропонуємо : - урочисті заходи "під ключ" - від зустрічі гостей до доставлення їх додому; - три бенкетні зали на більше, ніж 500 осіб; - релакс-зона; - літній майданчик на березі озера; - танцювальний зал з лазерним шоу та професійним музичним обладнанням; - висококваліфікований персонал; - вишукана кухня; - кальян; - парковка та охорона. Мальовнича місцевість ( адже на території знаходиться «лебедине» озеро) , смачна кухня, вишуканий ремонт роблять ресторан привабливим для святкувань. "Розкішно. Витончено. Смачно" – так можна коротко описати новий бенкетний зал у м. Городок, але висновки робити Вам – тому запрошуємо до нас на святкування.

Телефон: (063) 842-31-39
Адреса: Україна, Львівська обл., м.Городок, вул.Підгай,1
E-mail: nash_gorodok@ukr.net
URL: http://www.nash-gorodok.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.