ЛуцьккартонЛуцьккартон

Директор: Колеснік Юлія Євгеніївна

На сьогоднішній день ТзОВ «Луцьккартон» є компанією, яка стрімко розвивається. Нашою метою є сприяння розвитку бізнесу Клієнта завдяки наданню якісної продукції і послуг. Наше підприємство досягло запланованого високого рівня якості продукції. Для досягнення поставленої мети у нас є все необхідне: сучасні технології, досвід роботи, кваліфіковані кадри і високий рівень сервісу. Ми прагнемо постійного вдосконалення. Ми не просто виготовляємо упаковку – ми допомагаємо Клієнту вирішити усі проблеми, які постали на його шляху. Цінуємо усіх наших покупців і намагаємся знайти до кожного індивідуальний підхід. Співпраця з компанією «Луцьккартон» є запорукою успіху та надійності. Філософія ведення бізнесу полягає у відкритій і взаємовигідній співпраці з Клієнтом. Продумана тара може дати прибуток як виробнику, так і покупцю. ” Луцьккартон „ пропонує упаковку будь-яких розмірів та конфігурацій із нанесенням флексографічного друку чи без нього

Телефон: 033278-40-66
Адреса: Карбишева 1, оф.206
E-mail: tara@karton.lutsk.ua
URL: http://www.karton.lutsk.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.