МБК "Град"МБК "Град"

Директор: Бурченко Виктор

Про нас Приватне підприємство "МБК Град" надає повний комплекс митно-брокерських послуг при імпорті, експорті та транзиті вантажів. У пакет наших послуг входить все: від попереднього аналізу документів, оформлення дозволів у контролюючих державних служб, оформлення вантажної митної декларації, повного юридичного супроводу її на митниці, до випуску вантажу у вільне звернення і повного комплексу послуг з транспортування найширшої номенклатури вантажів, із застосуванням різних видів транспорту, схем транспортування і технологій перевалювання і складування . Також наша компанія надає будь-які юридичні консультації, пов’язані з експортно-імпортними операціями. Ми працюємо з компаніями всіх форм власності з будь-якими об’ємами замовлень - як з великими компаніями на основі довгострокових договорів, так і разово в межах одноразової послуги чи консультації. Митно-брокерське оформлення: Оформлення вантажів в Київській регіональні

Телефон: (067) 327-07-90
Адреса: Україна.Київ,вул.Івана Лепсе.83
E-mail: alex.a.yuriy@gmail.com
URL: http://custom.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.