Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові УкраїниОдеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Директор: Іжа Микола Михайлович

ліцензія АВ № 552852 від 25.10.2010 р., IV рівень акредитації Інститут є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. ІНСТИТУТ ЗДІЙСНЮЄ ПІДГОТОВКУ ЗА НАСТУПНИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:  «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ» (магістр)  «ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ» (магістр)  «МЕНЕДЖМЕНТ» (бакалавр)  «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ» (спеціаліст)  «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ» (магістр) Інститут має розвинену матеріально-технічну базу: чотириповерховий навчальний корпус з сучасно мебльованими та технічно обладнаними аудиторіями для поточних й індивідуально-групових занять, сучасну комп’ютерну та проекційну техніку, аудіо- та відеоапаратуру, електронну бібліотеку, гуртожиток готельного типу з кімнатами на 2-х осіб, їдальню, буфет.

Телефон: (048) 729-76-12
Адреса: Україна, 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22
E-mail: priem@oridu.odessa.ua
URL: http://www.oridu.odessa.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.