ТОВ Івеко-ГрупТОВ Івеко-Груп

Директор: Крупенко Костянтин Валентинович

ТОВ Івеко-Груп - ексклюзивний представник заводу "Кровля и фасад" в південному регіоні України. Пропонуємо повний комплекс матеріалів для покрівельних та фасадних робіт: - профнастил оцинкований (товщина 0,4 - 0,7мм., висота хвилі 10, 15, 20, 35, 44, 57, 60, 75мм) - профнастил оцинкований з кольоровим полімерним покриттям - металочерепиця з матеріалу Німеччина, Польща, Росія, Корея - бітумна (гнучка) черепиця Ruflex (Katepal), Tegola, Shinglas, IKO - композитна металочерепиця Metrotile, Roser - покрівельні плівки - утеплювачі - водосточні системи - сайдинг - металопластикові вікна та двері - інфрачервоні системи опалювання Теплоv ТОВ Івеко-Груп це завжди великий вибір матеріалів за найнижчими цінами в регіоні.

Телефон: (0512) 76-64-76, (098) 944-12-82
Адреса: Україна, 54000, м.Миколаїв, Чигрина, 43-в
E-mail: iveko-group@ukr.net
URL: http://www.iveko.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.