ПП СІА ІНЖИНІРИНГПП СІА ІНЖИНІРИНГ

Директор: Сопілко Ігор Анатолійович

ПП "СІА ІНЖИНІРИНГ" надійна електрифікація та інформатизація Вирішення найскладніших питань при будівництві ЕЛЕКТРИЧНИХ та ІНФОРМАЦІЙНИХ мереж, систем, споруд! Підприємство виконує наступні види послуг: 1. Проектування інженерних та енергетичних споруд та комплексів; 2. Конструювання несучих та огороджувальних конструкцій; 3. Проектування та монтаж внутрішніх інженерних мереж і систем: * електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення; * автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів; * зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення та інформаційних. 4. Проектування та монтаж зовнішніх інженерних мереж. систем і споруд: * електропостачання та електроосвітлення; * зв’язку, сигналізації, радіо, телебачення та інформаційних. 5. Монтаж інженерних споруд; 6. Виконання пусконалагоджувальних робіт; 7. Використання найсучасніших технічних рішень;

Телефон: 097774-44-32
Адреса: Україна, 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 143-б
E-mail: [email protected]
URL: http://www.sia-engineering.io.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.